• Hľadať
  • Dopyt
  • Menu

O nás

CERTA TRADE spol. s r. o. v súčasnosti pracuje ako autorizovaný zástupca a certifikovaný servisný partner svetového výrobcu Trelleborg - SAVA, ako aj výhradný dovozca prémiových produktov AEROTEC.


Trelleborg - SAVA
Spoločnosť Savatech vznikla v roku 2002 a pokračuje v tradícii výroby priemyselných gumových výrobkov a pneumatík, ktorých počiatky siahajú do roku 1920. Od 1. júna 2016 je spoločnosť Savatech súčasťou skupiny Trelleborg Group.

V máji 2018 bola spoločnosť Savatech premenovaná na Trelleborg Slovenija.

Spoločnosť Trelleborg Slovenija vyrába rôzne priemyselné výrobky z gumy. Jedným z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich programov s veľkým potenciálom je program, ktorý vyrába výrobky na ochranu životného prostredia a výrobky používané pri záchranných zákrokoch. Spoločnosť Trelleborg Slovenija je známa aj vďaka iným programom, ako napríklad výroba gumových profilov pre stavebníctvo, dopravné pásy pre rôzne priemyselné aplikácie a lisované výrobky pre automobilový priemysel a iné priemyselné odvetvia. Program Trelleborg Slovenija Moto vyrába pneumatiky pre dvojkolesové vozidlá, ako sú skútre, mopedy, menšie motocykle a motokáry, mini moto, priemyselné a poľnohospodárske vozidlá, ako aj prívesy. Program Print vyrába ofsetové tlačiarenské deky pre tlačiarenský priemysel, dobre zavedený produkt v profesionálnej sfére. Všetky uvedené výrobky sú vyrábané z interne vyvinutých zlúčenín, ktoré dodávame aj externým užívateľom. Priemyselné gumové výrobky a pneumatiky vyrábané v spoločnosti Trelleborg Slovenija boli vyvinuté na základe existujúcich skúseností našich zamestnancov.

SAVA - produktové portfólio:

  • pneumatické tesniace vaky na potrubia
  • pneumatické vaky na zdvíhanie ťažkých bremien
  • pneumatické výrobky na utesnenie trhlín a prierazov
  • dekontaminačné sprchy, nafukovacie stany a chodníky
  • protipovodňové steny a samostojné zberné nádrže ...

Naša spoločnosť poskytuje aj komplexný záručný a pozáručný servis na všetky ponúkané výrobky.


AEROTEC Metal Conditioner:

Spoločnosť AEROTEC GROUP ako výrobca extrémne výkonných mazív postavených na syntetickom polymérovom základe, AEROTEC Metal Conditioner, prichádza na trh so špeciálnou technológiou povrchovej impregnácie a aditivácie kovových materiálov, ktorá je založená na princípe alycyklickej reaktívnej oxidácie. Tento proces impregnácie je možné uplatniť na všetky druhy kovových materiálov, farbených kovov a zlatin, kde je všeobecne splnená podmienka degradácie povrchovej vrstvy vonkajšími atmosférickými vplyvmi, ktoré negatívne urýchľujú starnutie povrchových vrstiev kovových materiálov.