• Hľadať
 • Dopyt
 • Menu
AEROTEC Cyklo Set

AEROTEC Cyklo Set

AEROTEC® Cyklo set bol vyvíjaný v spolupráci s vrcholovými cyklistickými tímami, ELKOV Author Professional Cycling Team a IVAR CS Author Team, pre všetky odvetvia cyklistiky, s dôrazom na využitie produktov v extrémnych podmienkach. Vďaka ich skúsenostiam vám prinášame balenie 4 produktov, určených na údržbu bicykla a pre potreby cyklistiky.

Výhody AEROTEC® Cyklo set

 • Extrémne výkonnosť
 • Ochraňuje kazety, reťaze, bowdeny, atď.
 • Predlžuje aplikačné interval
 • Jednoduchá aplikácia

Výhody AEROTEC® Cyklo set

 • Extrémna výkonnosť
 • Chráni kazety, reťaze, bowdeny atď.
 • Predlžuje aplikačný interval
 • Jednoduchá aplikácia
   

Produkty obsiahnuté v Cyklo sete:

AEROTEC® PENESAL FLUID 50ml

AEROTEC® ULTRASIL FLUID 50ml

AEROTEC® LA 2 100ml

AEROTEC® DRY CLEANER 200ml

Produkty obsiahnuté v AEROTEC® Cyklo sete, určené na ochranu a údržbu bicykla, neobsahujú žiadne pevné častice.

Detailný popis jednotlivých produktov obsiahnutých v balení Cyklo set:


AEROTEC PENESAL FLUID 50 ml

Použitie: Reťaz, kazeta, kliky, bowdeny, lanká, pedály atď.

Je to impregnačný olejový roztok určený na provtné ošetrenie všetkých pohyblivých súčastí bicyklov a cyklistického vybavenia, hlavne na miestach, kde je zlá prístupnosť. Veľmi dobre maže, uvoľňuje, pomáha odbúravať skorodované štruktúry a odpudzuje vodu. Je ideálny na okamžité premazanie kĺzavých uložení, reťazí, ložísk, čapov a podobne. Aj v extrémnych podmienkach je schopný udržať váš bicykel v optimálnej kondícii. Veľkosť balenia je prispôsobená potrebám cyklistiky aj na dlhších tratiach.


AEROTEC ULTRASIL FLUID 50 ml

Použitie: reťaz, kazeta, kliky atď.

Je to špeciálny olejový roztok s vysokou hustotou a priľnavosťou na aplikované povrchy. Je určený na mazanie všetkých pohyblivých súčastí pri opakovanej údržbe, opravách a iných servisných činnostiach. Extrémne zvyšuje oteru vzdornosť kovov a tým významne predlžuje životnosť kovových súčastí a mechanizmov bicykla (ložiská, reťaz, čapy atď.). 


AEROTEC LA 2 100 ml

Použitie: stredové hriadele, uzatvorené mechanizmy atď.

Je to plastické mazivo slúžiace na intervalové ošetrenie ťažko dostupných kovových uložení. Vyznačuje sa dlhodobou stálosťou, vode odpudivým efektom a veľmi dobrými mazacími vlastnosťami.


AEROTEC DRY CLEANER 200 ml

Použitie: silne znečistené ruky

Je to umývací gél na veľmi znečistenú pokožku, ktorý nájde uplatnenie v každej dielni aj teréne, kde pomôže veľmi jednoduchým spôsobom očistiť šmuhy zo znečistených miest. Jeho prednosťou je aplikácia gélu priamo na suché znečistené miesta a následné otretie do utierky, uteráka alebo opláchnutie vodou.


Na údržbu vášho bicykla tiež odporúčame:

PENESAL SPRAY 150 ml

PENESAL SPRAY 400 ml

LUBRISIL SPRAY 400 ml